13 жовтня учні школи відзначали  українське національне свято «День Українського Козацтва».  До цього свята в школі було проведено багато різних та цікавих заходів, таких як: виховні  години «День захисника України», уроки-бесіди, відео-привітання, майстер-класи для учнів початкової школи,  плетіння браслету-оберігу, лист солдату та інше.

Ці заходи  мали за мету викликати в нового покоління відчуття поваги, пошани та захоплення досягненнями героїв України.

Одним з них стало проведення гри-квесту «Козацькі забави», а також спортивні змагання між класами.

У грі-квесті учасниками були  учні 6-Д та 6-В класів, які з радістю та захопленням пройшли всі локації та завдання, підготовлені для них.

Активну учать брали у підготовці та проведенні гри-квесту члени учнівського самоврядування. Діти  активно готували реквізит до квесту, вигадували завдання та малювали маршрутні листи. Також проводили сам квест, стояли на локаціях із завданнями та допомагали учасникам.

За участь у грі-квесті учні 6-х класів отримали подяки. По завершенню гри всі локації були пройдені, підказки зібрані, а завдання виконані. Діти залишилися задоволеними грою та хочуть, щоб такі заходи проводилися якомога частіше. Ми дякуємо всім за участь!