Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

З 26 до 30листопада у школі проходили Дні пам’яті жертв Голодомору. Було проведено заходи: перегляд документальної кінострічки «Голодомор 1932-33 рр. в Україні», короткометражний фільм «Червоне намисто»,  бібліотекарем та студенткою  3 курсу  КНУКІМ Іриною  у шкільній бібліотеці  проведений огляд літератури  «Голодомор в художній літературі» та  бесіда «Забуттю не підлягає».

Вчителями історії проведені уроки - пам’яті  «Голодомор мовою фактів», «Голодомор та його наслідки для українського суспільства». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодомор – геноцид українського народу», у вестибюлі школи мали змогу ознайомитися та переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років по Київській області та знайти там прізвища своїх родичів, які у ті страшні моторошні дні померли від голодної смерті.