9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
Традиційно у нашій школі відбулися  заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Ще зранку в навчальному закладі панувала особлива атмосфера, адже цей тиждень розпочався з червоного кольору веселки .

Червоний колір означає радість, життєлюбність, повноту життя, свободу, а також любов. Крім того, наші предки вірили, що саме червоний  колір є джерелом позитивної енергії. Дитячі вишиванки прикрашали переважно червоними  нитками.

Стало вже доброю традицією у нашій школі відзначати цей день написанням  радіодиктанту національної єдності , до якого долучилися учні 8-11 класів.

Особлива атмосфера панувала сьогодні в учнів рідної школи . Класні кімнати сяяли не тільки дитячими усмішками, а й вишиванками, яскравими висловами про мову. Класоводами та класними керівниками були проведені тематичні та виховні години, на яких діти  дізналися багато цікавого  про історію рідної мови.

Також у школі створена тематична виставка  під назвою «Наші поети - земляки», де діти знайомляться з поезіями про мову, про рідний край наших броварських поетів.

Підготовлені  виставки стінівок  та художньої літератури , присвяченої Дню рідної мови та писемності у вестибюлі школи  та бібліотеці.

Відзначення Дня української мови та писемності дало змогу учням доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис; усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов’язку кожного українця.