А чи знали Ви, що у Броварській спеціалізованій школі № 5 І-ІІІ ступенів імені Василя Стуса з ініціативи та при повній підтримці й координації заступника директора школи з науково-методичної роботи з іноземних мов Думенко Людмили Григорівни учні 5-Г, 6-Г та 7-В  класів, із 10 по 21 серпня 2020 року, взяли участь у Міжнародній програмі “Go Camp on Line”, яка є найбільшою освітньою волонтерською програмою в Східній Європі, в котрій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України? 
Вчителька англійської мови - Плінь Євгенія Іванівна та вчителька німецької мови - Шкурат Вікторія Віталіївна - ментори програми - працювали  разом із чудовим волонтером з Австралії - Андрієм Стахурським. Тож за десять днів ми подолали 57 710 км, відвідали та познайомилися із 31 країною та її культурою, виконали всі творчі роботи та просто гарно провели час. 

До речі, наша школа єдина у Броварах доєдналася до проекту. Вгадайте, чому? Бо традиційно 5 років поспіль влітку у нашій рідній школі працює міський мовний табір і щороку до нас приїжджають волонтери з англомовних країн. Тож традиції продовжуються! Дуже вдячні за таку можливість всій команді “GoCamp”! Ви неймовірні! А зараз давайте згадаємо, як це було!