Візитівка

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Броварська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 5 імені Василя Стуса

Броварської міської ради Броварського району Київської області

Броварська середня школа № 5 Броварської міської ради Броварського району Київської області була заснована у 1966 році, після проведеної реконструкції в 1988 році в експлуатацію введено новий корпус для учнів початкової школи на 340 місць, що разом становить 1300 учнівських
місць.

У 1990 році школі присвоєно статус школи з поглибленим вивченням іноземних мов, а в 2001 р. здійснено реорганізацію у спеціалізовану школу І-III ступенів № 5. У 2018 році школі присвоєно ім’я Василя Стуса.

На сьогодні в школі функціонує 44 класи, у яких навчається 1483 учні. З першого класу учні мають можливість поглиблено вивчати англійську мову, а з 5-го – другу іноземну (німецьку, французьку, іспанську, польську,турецьку,
грецьку).

У 10-11-х класах вивчається література Америки та Великобританії, спецкурси: «Ділова англійська мова» , «Країнознавство англомовних країн», «Технічний переклад».

Учні школи – переможці та лауреати ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов, біології, хімії та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт МАН з англійської мови, біології,
української мови та літератури.

Участь вихованців школи у Міжнародних проектах та конкурсах знавців польської мови «KRESУ», ЮНЕСКО «Mondialogo School Contest», INTEL, WOLNOST I DEMOCRATIA, BUSINESS ENGLISH,GO CAMP, GO CAMP after SCHOOL сприяють розвитку здібностей дитини, стимулюють формування національної свідомості та навичок іншомовної міжкультурної комунікації.

За результатами ЗНО-2017 школа посіла перше місце серед шкіл міста та увійшла до переліку 18 кращих навчальних закладів Київського регіону.

Високопрофесійний колектив школи налічує 102 педагоги: 26 учителів- методистів, 18 мають звання «старшиий учитель», 1 заслужений учитель України. Творчий, потужний колектив освітян закладу нагороджено Почесною Грамотою ЮНЕСКО, Грамотами Корпусу Миру США в Україні, Генерального консульства Республіки Польща в Україні за активну участь у міжнародній співпраці України на ниві освіти, науки і культури.

Головними завданнями спеціалізованої школи № 5 є виховання та розвиток обдарованих учнів, створення нових умов для самореалізації талановитих та обдарованих дітей.

ГЕРБ ШКОЛИ

ГІМН ШКОЛИ

Маєм щастя вчитись і рости

В рідній п’ятій школі я і ти.

Іноземні мови обирать,

Потім їх поглиблено вивчать.

У прекрасний світ за кроком крок

Мандрувать з програмою «Росток».

Йти до заповітної мети,

До олімпу знань, до висоти!

 

Приспів:

Наша п’ята школа –

Спеціалізована!

Наша п’ята школа –

Молодь – обдарована!

Наша п’ята школа –

Наймудріші вчителі!

Наша п’ята школа –

Ти найкраща на землі!

 

П’ята школа – гордість Броварів.

Тут шанують працю вчителів,

Тут безмежно люблять нас усіх,

Тут дзвенить довкола дружній сміх!

Рідна школа – ти наш оберіг,

Перед нами тисячі доріг.

Ми відкриті світу – ми йдемо.

Світло знань, здобуте, несемо.