Надворі господарює золота осінь, в країні - пандемія, а в нашій школі з понеділка учні та вчителі налаштувалися  на  позитивний настрій.  З нетерпінням всіх  чекав тиждень веселки.

У понеділок відбулося урочисте відкриття Тижня. Цей день був присвячений червоному кольору і пройшов під девізом «Понеділок – день червоний, він яскравий і святковий». Червоний колір підвищує кількість адреналіну в крові, підвищує працездатність, силу та відчуття самовпевненості.

Вівторок був жовтим та оранжевимчарівним,  сонячний, неповторним.

Це колір сонця, радості та оптимізму. Середа в нас день салатовий, зелений - ніжний, лісовий, приємний. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м'який. Це колір природи, рослини. У четвер у нас день фіолетовий та синій.

Він холодний і спокійний, мудрий, зрілий та чутливий. П’ятниця – день кольоровий. Він барвистий, веселковий. В цей день поєднали різнобарв'я кольорів у  вишиванці.

Результатом «Кольорового тижня» стали гарний настрій, дружні діти.  Життя неповторне, тому потрібно цінувати кожен день. І хай у кожного воно буде веселкове, барвисте, світле і чисте.