День 1
Привіт! Це знову ми - експерти зі школи №5 м.Броварів. 
Сьогодні 27 травня нас всіх зібрав тут "Go Camp" у рідному мовному таборі "The Merry Land".
Ми придумали назву й слоган загонів, вивчили пісні в програмі "Animalm Planet" та провели святкове відкриття табірної зміни.
А який смачний був обід! 
До зустрічі!
Ми - кемпери!! 
День 2
Час летить швидко, а з ним поспішає вперед і життя у нашому таборі “ The Merry Land”. День другий розпочався з танцювальної зарядки з camp leader Інною Аксамитною. Смачний сніданок, цікаві майстер-класи англійською, іспанською мовами вели нас стежками історії народу Британії, Іспанії, знайомили з театральним мистецтвом Об’єднаного Королівства. А яким класним танцям та Body Building Games ми навчилися! Весело малювати під відкритим небом малюнки про своїх друзів й впізнати потім Who is who!
День 3
День 3 у таборі “The Merry Land” школи № 5 Бровари почався з енергійної зарядки з team leader Інною Аксамитною.
День 4
4 день у таборі промайнув непомітно: занурилися в давнє минуле на Prehistory Club, поринули у світ мистецтва на Arts and Crafts, подивилися чудові мультики французькою мовою, дізналися історію створення жагучого Фламенко на Spanish Culture. А день вже добігає кінця…
День 5
Тиждень добіг кінця. Сьогодні ми добували вогонь, вчилися управляти стихією, провели конкурс на найсильніший костюм з природних матеріалів, змагання «Хто сильніший?», подорожували океанами і континентами. До зустрічі наступного понеділка у кемпі «The Merry Land» 5 школи.
День 6
Все буде Go Camp у мовному таборі школи № 5 Броварів!
Пані Леся Гронська навчила нас робити ляльки-мотинки й розповіла про їх значення в житті українського народу. І, о диво, кожен з нас створив власну ляльку!
День 11
Сьогодгнішній день у мовному таборі “The Merry Land” Броварської спеціалізованої школи I – III ступенів №5 імені Василя Стуса пройшов насичено й весело. Танцювальна зарядка сповнила дітей позитивними емоціями й додала наснаги. Кемпери 1,2,3,4,5 загонів взяли участь у серії майстер-класів: “Magic Brush” діти малювали фарбами літній захід сонця, “Science” – темпери говорили про повітря, його необхідність для життя на планеті Земля, на засіданні “Literature Club” інсценізували міфи Давньої Греції, на заняттях “ Business Club” спільно з бізнес-партнером Юніор-груп Приват банку пані Оленою Костиною дізнавалися, як залучити й утримувати увагу, на заняттях “Drama Club” ставили театралізовані постановки «У громадському транспорті».
У другій половині дня між загонами було проведено спортивно-розважальні перегони «Хто найшвидший?»