День 1

Сьогодні розпочав роботу пришкільний табір «Веселка». Чимала гамірна та весела сімейка утворилася в нас. Швидко познайомилися і взялися до роботи.
Спочатку об′єдналися у 5 загонів і «перетворилися» на художників та поетів, адже ми обирали назву загону та виготовляли стінгазету. Потім вчили речівки та презентували наші загони. А ще встановили загонові правила, яких суворо дотримуємося. Потім творили дива з паперу на майстер-класі «Чарівний завиток», малювали на асфальті, грали в ігри на подвір′ї та релаксували на занятті з «Арт- терапії». Швидко збіг час і пора прощатися.
До зустрічі.

 День 2

Наш другий день перебування у таборі «Веселка» розпочався ранковою зарядкою. Веселі та динамічні рухи і музичний супровід вмить нас розбудили та налаштували на гарний день.
«Веселі старти» допомогли виявити сильного, спритного, кмітливого. А ще вони нас згуртували та об′єднали, бо ми дружно вболівали за наших товаришів.
Прослухавши бесіду «12 місяців- рік», ми вирішили щодня згадувати, чим особливий кожен місяць року. Та не просто згадати, а створити лепбук «Рік». Тож почали. Сьогодні згадали все про перший місяць року – січень: свята, традиції, ознаки, кольори. І вже перша сторінка лепбука готова.
Майстер-клас «Рухлива іграшка» завершив наш день. До зустрічі!

День 3

Добрий ранок! Ми вже добре знаємо один одного і щиро радіємо зустрічі.
На занятті з музикотерапії ми гарно провели час, слухаючи мелодії та створюючи під них художні композиції. Поринути у захоплюючий світ подорожей допомогло заняття «Happy English».
А далі другий місяць року – лютий - і створення наступної сторінки лепбука «Рік». Згадували, малювали, клеїли – і ось результат. Майстер-клас із виготовлення листівки завершив наш день. До зустрічі.

День 4

Добрий ранок! Сонечко світить яскраво і настрій у нас теж сонячний.
Запальна зарядка налаштувала нас на активний день. Далі у нас були спортивні змагання, щоб визначати найспритніший загін. Та перемогла дружба. На занятті «We are the children» ми отримали заряд позитиву та енергії. Ми танцювали і співали (звісно англійською мовою) під запальну та веселу музику.
Майстер-клас «Тюльпани» та виготовлення третьої сторінки лепбука «Рік» надовго захопили нас, адже роботи було чимало. Та ми справилися, бо ми – розумні, кмітливі, спритні, дужі.
До зустрічі завтра.

День 5

Привіт! А Ви знаєте, де ми сьогодні були? Нізащо не здогадаєтесь. Ми подорожували Всесвітом, відвідавши планетарій. Мільйони зірок захопили і зачарували нас.
На занятті з музики нам влаштували феєрію звуків і пісень. І звісно нас чекала наступна сторінка лепбука про місяць квітень. Подивіться, що з того вийшло. Майстер-клас "Кали» доповнив наші враження за день.
До зустрічі.

День 6

Добрий ранок! Вихідні промайнули непомітно, і ми знову зустрілися у таборі. Сьогодні день присвячений нам, дітям, адже 1 червня святкували День захисту дітей. От ми вирішили дізнатися все про свято: історію виникнення, значення та традиції святкування.
Потім були командні змагання, які додали нам енергії . На занятті з музики ми згадали улюблені пісні. А майстер-клас «Чарівний завиток» подарував чудові вироби з паперу.
Цікаво, що буде завтра?
До зустрічі.

День 7

Привіт! Сьогодні у нас був дуже насичений день. Ми танцювали, ліпили вироби з солоного тіста, малювали, спостерігали з тваринками, пробували себе у ролі журналістів. Це все відбулося завдяки працівникам ДЕНЦ «Камелія».
Але і в школі роботи вистачило. Місяць травень та майстер-клас «Кульбабки» - п′ята сторінка лепбука «Рік».
До зустрічі.

День 8

Привіт! Ох і день видався сьогодні. Ми подорожували Україною від Карпат до Чорного моря, піднімалися на Говерлу, відвідали озеро Синевир, Буцький каньйон, Львів та Київ, замки та фортеці, що збереглися з давніх часів. Потім каталися на гірках та побували у парку Юрського періоду. Було весело, цікаво, пізнавально, захоплююче! Все це відбулося завдяки шоломам віртуальної реальності.
На майстер-класах та заняттях ми отримали нові знання та вміння. І звісно місяць червень – ще одна сторінка лепбука «Рік».
До зустрічі.

День 9

Добрий ранок!
Сьогодні день розпочався енергійно та спортивно, адже ми вправні, сильні, дужі. Потім були заняття з музики та англійської мови, де ми дізналися багато нового та поринули у чарівний світ мелодій.
Після смачного обіду нас радісно зустрів ДЕНЦ «Камелія», де ми ліпили, клеїли, танцювали, співали, спробували себе у різних ролях. Але найбільше сподобалося нам спілкування з тваринками. Та ми не забули виготовити іще одну сторінку про місяць липень до нашого лепбука «Рік».
До зустрічі.

День 10

Привіт! Ось і добіг кінця наш другий тиждень перебування у таборі «Веселка». Сьогодні ми слухали надзвичайно цікаву лекцію «Булінг у нашому житті», адже ця тема близька і хвилююча. Потім від практикуючого лікаря ми дізналися, які небезпеки нас чекають влітку. Особливо було цікаво ставити запитання і отримувати на них професійні відповіді.
А ще ми малювали, творили сторінку лепбука «Рік» - серпень, грали в ігри та гарно проводили час.
До зустрічі.

День 11

Привіт!
Сьогодні ми знову зустрілися в таборі "Веселка". День сонячний, настрій
відмінний, ми радісні та щасливі. На заняттях з малювання ми працювали з гуашшю, створили паперові вироби на "Рукоділлі" та плідно потрудилися на психологічному тренінгу.
Але найбільше емоцій ми отримали від вистави театру "Дієз". Цікаво, весело, повчально, захоплююче! Сторінка вересень лепбука "Рік" завершила наш день.
Час повертатися додому.
Бувайте.

День 12

Добрий ранок!
Цей яскравий, сонячний і ясний день нам запам'ятається надовго. Ми відвідали ДЕНЦ "Камелія", де малювали у студії живопису, танцювали на занятті з хореографії, змагалися у вправності і силі на "Веселих стартах" та спробували себе у професії журналіста. А на згадку про себе залишили радісні малюнки на асфальті.
У школі нас чекав майстер-клас "Їжачок" і наступна сторінка лепбука "Рік" - жовтень. 
До побачення.

День 13

Добрий ранок! Сьогодні день промайнув дуже швидко. Бо чимало нового, повчального й корисного ми дізналися на заняттях. Малювали рожевих фламінго, виготовляли паперових птахів, танцювали та співали на занятті з музики, спілкувалися англійською мовою. Цікаву і пізнавальну лекцію "Планета гине від сміття" провели нам працівники ТОВ "Вторма юа".
Сторінка лепбука "Рік" - листопад і майстер-клас "Осіннє дерево" в різних техніках підсумували цей славний день.
До зустрічі.

День 14

Привіт! Веселі та запальні ритми на занятті з музики розпочали наш день.
Під музику ми створили на папері фантастичні пейзажі, танцювали, співали та веселилися. Потім до нас завітали гості – працівники ДЕНЦ «Камелія», які провели різноманітні майстер-класи. Ми ліпили з тіста, малювали, слухали казки, віртуально подорожували. Сьогодні виготовили останню сторінку лепбука «Рік» - грудень і зробили ялинку в техніці оригамі.
Бувайте!

День 15

Добрий ранок.
Сьогодні у нас одночасно радісний і сумний день. Сумно прощатися з пришкільним табором, друзями, вихователями. Адже за час , проведений разом, ми стали однією великою сім′єю. Та радісно від того, що попереду канікули, тепле літо, подорожі, нові знайомства і враження.
Сьогодні до нас завітали інспектори ювенальної превенції Броварського відділу поліції з бесідою «Безпечне літо». З гарним настроєм, новими знаннями та вміннями ми не прощаємося, ми кажемо: «До нових зустрічей!
До побачення!»