Відзначаючи 210-річницю від дня народження Миколи Гоголя в рамках предметно-методичного тижня зарубіжної літератури, ми мали змогу переконатися у правдивості слів Панаса Мирного: «Гоголь по духу і природі рідний нам. Гоголь душею наш».
Святкування розпочалося оформленням барвистої та змістовної експозиції у вестибюлі школи, родзинкою якої були речі старожитностей.
Увесь цей тиждень у Гоголівській світлиці панувала особлива атмосфера.Саме тут п’ятикласники та шестикласники із задоволенням переглянули та обговорили документальний фільм «М.Гоголь. Витоки». А восьмикласники, презентуючи творчі проекти, мали змогу відкрити для себе Сорочинський
ярмарок як особливе явище української культури. Національним духом пройнялися учні 9 класу на уроці-подорожі « Гоголь і Україна», який провели в творчій співпраці Костюк Л.М. та Кудренко Н.М.
А старшокласникам прийшлася до вподоби «Літературна дегустація», де афоризми та уривки творів М.Гоголя розліталися, мов гарячі пиріжки –справжні смаколики творчості. Родзинкою святкування став перформанс «Гоголівські герої». Блискуче ролі Рудого Панька, Оксани і Вакули зіграли
Демченко Сашко, Попласька Софія та Кісіль Андрій.
Урочисто і разом з тим душевно пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу знавців літератури «Sunflower» серед учнів 5-9 класів. Лауреатами Всеукранського рівня стали Синято Марк, Шипаленко Діана та Корнута Юрій.
З нетерпінням будемо чекати за рік Гоголівських святкувань!