«Математику тому вивчати слід, що вона розум до ладу приводить», – писав у свій час Михайло Ломоносов.
Протягом предметно-методичного тижня «Інфіми», який проводився з 18 по 22 лютого, учні 5-11 класів мали змогу переконатися в тому, що математика, інформатика та фізика не допускають ні лицемірства, ні невизначеності.
Усіх учнів школи вразила виставка плакатів і малюнків із корисною інформацією та ребусами. У рамках Всесвітнього дня безпечного інтернету учні 8-10-х класів із цікавістю долучилися до Всеукраїнського конкурсу та пройшли он-лайн тестування.
Родзинкою тижня став Stem-день, де учні 10-А класу разом із наставниками Теплюк В.В, Мазур С.І, Петровською Л.П. та Зозулінською А.С., інтегрували свої знання з математики, фізики та інформатики під час вивчення теми «Гармонійні коливання».
Надзвичайно важко було визначити кращих з кращих учнів 5-7 класів, які брали участь у конкурсі «Кращий знавець математики», підготовлений Тихенькою Л.А., Петровською Л. П. та Андрушею В.М. Фільм «Таємниці зоряного неба», створений одинадцятикласниками, не тільки дав уявлення учням 8-х класів про будову світу, а й розширив їх планетарний світогляд.
Завершився тиждень «Інфіми» вражаючим змаганням п’ятикласників у брейн-ринзі «Знавці інформатики», проведеному вчителями Зозулінською А.С та Бузиль В.В.